Burçin Üre Salnur

Hakkımda

18 yıllık uzun soluklu mesleki deneyimimde Estetisyen olarak kısa aralar verip farklı sektörlerin içerisinde bulunmuş olsam bile güzellik sektörüne olan tutkumu hiç kaybetmedim. Çünkü araştırma ve yenilik konusunda merakımı hiç kaybetmeden gelişmelere ve yeniliklere her zaman açık olarak kariyerimi devam ettirdim. Bu heyecan ve tutku beni 6 yıl önce kendi işletmemi kurma fırsatı ile karşılatırdı. Burçin Üre Salnur olarak bugün işletmemde Uzman Estetisyen Usta Öğretici olarak sektörümüze estetisysen yetiştiriyor olmaktan büyük bir mutluluk duymaktayım
Güzellikte ve estetikte ‘’doğru ve duru öngörü’’ önemlidir🙏🏻 Danışanın sadece dile getirdiği beklentiyle değil, bütününü oluşturduğu psikolojik, entellektüel, sosyal ve çevresel gereklilikleri içinde bir bütün olarak değerlendirmeliyiz zira, güzellik hemen her zaman “bütünle olan uyumdur”.

Yaşamımda hem kariyer yolculuğu hem de hayat arkadaşı konusunda kabuğumu kırmama sevgili eşim Hıfzı Salnur ‘ un müthiş katkısına, desteğine ve beni her zaman cesaretlendirmesi için sonsuz teşekkürler.
Burçin Üre Salnur güzellik merkezi gün geçtikçe hem uygulamaları, uygulama sonuçları ve müşteri ilişkileri yönetimi ile başarılarla büyümüştür.Bu gün geldiğimiz noktada 2021 yılında gerçekleştirdiği yeni atılımlarla Sığacık’ta büyük bir otel kompleksinde “BEAUTY CLUB” alanını kurarak sağlıklı yaşam ve güzelliği bir araya getirdi.
Tatiliniz de artık sağlığınıza sağlık ve güzelliğinize güzellik ekleyebileceksiniz. 🌸

Kozmetik sektöründe birçok cilde dokunmak, birçok kalbe dokunmak ve tecrübe sektörde ne olmalı kısmında bana ışık oldu 💡
Hep hayal ettiğim 2 yıldır ARGE’sini gerçekleştirdiğim Yaşam Pusulamız Kozmetiği 2021 yılında kurduk. Şimdi Türkiye’nin her yerine daha çok kişiye değme fırsatı bu müthiş bir his şifa olacağına inandığım ürünlerime ulaşmanız için elimden geleni yapıyorum.
Bhakti_cara adanmışlık yolu;
İçselleşmeden yol almanın bir anlamı olmadığını hep hissetmiştim sezgisel bir çocuktum ve o küçük kızla hep bir arada olmayı seçtim☺ Büyümek iş değil bir çocuk kalbiyle karar vermenin hayatımdaki saf enerjisini, bereketini ve güzelliğini gördüm.
Bu yol halinde daha fazla içselleşmek ve dünyevi yarattığım kimliğimi araştırmaya başladığımda İnner Speak ile tanıştım tamamen kendi yolculuğumda pusula haline gelen bu şifa metodu sayısı gittikçe artan başkalarının da şifalanmasına rehberlik ettiğim bir durum haline geldi. Bu yol @Bhakti_cara adanmışlık yolu.
Veee ne mutlu bütüne


Aynı zamanda Toprak Ananın büyülü ve kapsayıcılığı beni hep etkilemiştir.
Fitoterapi Geleneksel Tıbba olan merakımı çok sonra fark ederek bu konuda uzmanlaşmak için yaptığım araştırmalar sonucu Amerikan Metropolitan üniversitesinde okumaya karar verdim. Çok yakında fitoterapist olarak bütünsel iyileşme haline katkı sunma heyecanını yaşıyorum.
Yogayı çok seviyorum çünkü beden kalıbımızın bizim uyanış yerimiz olduğu gerçeğini biliyorum ve bu dünyada ki tüm koşullara onunla göğüs geriyoruz ve bedenin en rahatladığı zaman zihnimizin durduğu andır. Bunun yanına birçok spor alanını da hayatıma ekledim. Binicilik, sörf, pilates, fly yoga ….
Benim için ana mottolardan biri : “başkasının görünüşü hakkında yorum yapma.” ⠀
⠀Başkasının vücudu, yüzü, cildi, saçı vb. beğenebilir veya beğenmeyebilir. Yaşadığımız dünya ve toplum herkesin herkesi sevdiği bir yer değil. Ancak sağlıklı bir toplum, başka birinin görünüşüne ve imajına yönelik eleştiri ve değerlendirmeye girmediği bir toplumdur. İstenmedikçe tavsiye vermeyin. Başkasının vücudu / yüzü bizim işimiz değil. Herhangi bir görünüm normaldir.⠀
Burçin Üre Salnur olarak hizmet ettiğimiz her alanda “saygın, güvenilir, uzman” bir ekip ve gözle görünen sonuçlarla çalışmayı ilk günden beri prensibimiz olarak belirledik.