Kozmik Enerji Operatörü
(Kozmo Energetika)

Kozmik Enerji Dr.Alexander V. Petrov’un Rusya’da uyguladığı bir yöntemdir. Günümüzde keşfedilmiş olan 800’den fazla frekans (kanal) ile çalışır. Bu kanalların her biri değişik titreşim ve özelliklere sahiptir ve 2500 yıldır Hindu yogistler ve Tibet Şamanları tarafından kullanılmaktadır.
Kozmik enerji uygulaması hasta organları için kullanılmamaktadır, bu teknik ile bireylerin bütünsel şifalanması söz konusudur. Her kozmik enerji seans sırasında kişilerin fiziksel bedeni yanı sıra ruhsal/ duygusal /psikolojik sorunların üzerinde bütünsel çalışılmaktadır. Kozmik enerji operatörü ile çalışan bir kişinin yaşamında komple değişimler meydana gelmektedir.
Seans sürecinde şifa ve temizlik kanalları (frekansları) ile çalışılır. Kanallar vücuttaki kas, kemik, kan, sinir sistemi ve ürogenital sistem üzerinde çalışır.
Psikolojik rahatsızlıklar, stres, depresyon, migren, mide problemleri, romatizma, artrit, osteoporoz, fıtık, tansiyon, şeker, tiroid problemleri, metabolizma düzensizlikleri, cilt problemleri üzerinde çalıştığı hastalıklardan sadece birkaç tanesine örnektir. Etkili olduğu alanlar sınırsızdır.

Hastalığın tedavisinin teknik mekanizması oldukça basittir:

“Vücudun her organının ya da dokusunun, frekansların gözle görülmeyen seviyelerinde (kendi ölçeklerinde) kendi ahenkleri bulunur. Bir hastalık ortaya çıktığında doğal denge (frekansların doğal ölçekleri) değişir. Şifacı mevcut olan çeşitli frekanslardan hasta organın dalga özelliğine en yakın olan frekansı seçer ve o organa şifa verir. Aynı zamanda organizmanın bütünü için genel bir etki sağlanmış olur.

Kozmik Enerji operatörünün amacı ,çakranın fonksiyonunu dengelemek ve bu yoldan organın şifalanmasına yardımcı olmaktır.”

Kozmik Enerji Seansı Neden Almalıyız?

Kozmik enerji seansı almak için bir rahatsızlığın olması gerekmemektedir.

Kozmik enerji şifalanması sadece fiziksel değil, kişinin yaşamında bütünsel bir şifalandırma çalışmasıdır. Kişinin bu çalışma sonrası daha pozitif ve motive olmuş hissedeceği, bedensel olarak da daha sağlıklı hissedeceği bir sürece adım atacaktır.

Kozmik Enerji Uygulaması ve Mekan Dengeleme

İçinde yaşadığımız ev işyeri fabrika ofis hastane bahçe gibi yerlerde negatif negatif etkiler hissediyor olabiliriz. Mekanda yaşanmış her türlü duygu temizlenmediği sürece orada kalır. Mekânda bulunan bu enerji kişilerin yaşantılarını etkiler. Bu mekanlarda hastalıklar iflaslar yorgunluklar sağlık sorunları istenmeyen ayrılıklar öfke patlamaları gibi şeylerin yaşanmasına sebep olur.

Kozmik enerji çalışmalarıyla bu etkileri gidermek ortamın enerjisini yeniden yapılandırıp dengelemek mümkün. Kozmik enerjinin çok güçlü temizlik kanalları ile mekanların içsel enerjileri temizlenerek dışarıdan gelebilecek olası negatif enerjilere karşi koruma yaparak huzurlu bereketli sağlıklı yaşam alanı yaratılır. Ortam dengeli hale gelir.

Kozmik Enerji uygulaması ile operatör, yerin altından gelen negatif, pozitif ve vorteks alanları belirleyip, matematiksel bir hesaplama yapıldıktan sonra yere bakır aparatlar ile dengeleme ve frekanslar ile temizlik yapılarak mekânın enerjisi nötrlenmektedir.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz.