Kaş & Kirpik Bakımları

 

KİRPİK KERATİN BAKIMI


Kirpik ve kaş liftinginde uygulanan keratin bakım içeriğindeki hyaluronik asit sayesinde kirpik çapınız yüzde 20 genişleterek kirpiklerin daha uzun, dolgun ve kıvrık görünmesini sağlarken bakışlarınızı canlandırır ve gözlerin daha iri görünmesi sağlar.

 

KAŞ LAMİNASYONU

Kaşlar yıllar içinde kalınlaştı, düzleşti, yeniden kavislendi, tamamen ve kıl tekniğiyle dolduruldu. Hemen hemen her şey denendikten sonra son trend nispeten doğallığa yakın.Son dönemde doğal şekilli, hafifçe doldurulmuş veya hiç doldurulmamış, yukarı doğru taranan tüy efektli kaşlar popüler.Bunun içinde en uygun yöntem kaş laminasyonu yaklaşık bir buçuk iki ay kadar kalıcılığı var.
 

KAŞ VİTAMİNİ

Kaş vitamini, dökülmüş, küsmüş kaşlara bakım yapan, gürleştiren bir bakım işlemidir. ... Kıl köklerine roler yardımıyla vitamin gönderilir.Kıl kökleri harekete geçirilir. Böylelikle kaş oluşumu vitamin takviyesiyle desteklenir.

VİZON KİRPİK

Doğal görünümlü, uzun, dolgun, ipeksi kirpikler her kadının hayalidir. Bu hayali gerçekleştirmenin yolu, kirpiklerde 3D uygulaması. Kısa süren bir operasyon ile doğal görünen ve diğer yapıştırma yöntemler gibi iz bırakmayan kıvrık kirpiklere sahip olabilirsiniz. 3D’li kirpikleriniz, günlük yaşamınızı etkilemeyecek ve hatta maskara sürmeye bile gerek duymayacaksınız. Dolgun ve koyu görünümü oldukça hoşunuza gidecek.
3D vizon kirpik geleneksel şerit veya küme halinde yada klasik ipek kirpik uygulamalarının aksine gözlerinizde kaşıntı yapmaz 3D vizon kirpik, tek yapıştırılır kirpiklerinizi, çok daha doğal, seksi, dramatik ve 3 Boyutlu bir görünüm vermektedir. 3D vizon kirpik diğer tek tek takılan kirpiklerin aksine düz bir sıraya dizilmiş düz ve sıradan durağan bir görüntü sunmaz. 3D vizon kirpik daha doğal ve hafif takıldığını hissetmezsiniz!

Vizon kirpik Uygulama Prosedürü

vizon kirpik uygulaması özel kokusuz ve her türlü cilt için hassas ciltler ve normal ciltler için farklı yapıştırma ürünleri mevcuttur. vizon kirpik diğer protez kirpikler gibi kirpiklerin ortasından değil dipten itibaren takılır, bu yüzden kirpik diplerinde diğer protez kirpik uygulamaları gibi siyah nokta şeklinde benekler kalmaz. vizon kirpik uygulaması yaklaşık olarak 1 saat 30 dakika sürmektedir, vizon kirpik ,kirpiklerinizde ağırlık yapmaz ve kendi doğal kirpiklerinize asla zarar vermez.

Vizon Kirpik Ne Kadar Süre Kullanılır?

Vizon kirpik kendi bireysel kirpiklerinizin gelişim ve dökülme döngüsüne bağlı olmaktadır; elbette herkesin genetik yapısına göre kirpiklerin uzama ve dökülme süresi farklıdır. her doğal kirpik 6-8 hafta yaklaşık bir ömrü vardır. vizon kirpik uygulamasından sonra kirpiklerinizin dolgun ve harika görünümlü olarak 3 – 4 hafta kalmaktadır. Vizon kirpik 3 – 4 hafta sonunda bakımları ile dolgu yaparak yenileyebilirsiniz.

 

KAŞ KINASI HENNA BROWS

Henna brows olarak bilinen kaş kınası kaşlarınızı geçici olarak renklendirir ve şekillendirir. Kaşlarım asimetrik, kaşlarım dökülüyor, kaşlarım neden gür değil diyorsanız, bu işlemi deneyebilirsiniz.

Kaş Kınası Nasıl Uygulanır

*Önce kaş şampuanı ile kaşlarınız güzelce temizlenir.
*Kaş ölçümü yapılır.
*Saç renginizle uyumlu kaş kınası seçilir.
*Kaş kınası kitinden çıkan malzemeler karıştırılır.
*Kaşa sürülür, arada pamuklu çubukla kaş ıslatılır.
*Yaklaşık 40 dakika kadar kaşta kalan kına temizlenir.

Kaş Kınası Ne Kadar Süre Dayanır

Ortalama 2-4 hafta arası dayanır.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz.