Zayıflama

 

PASİF JİMNASTİK


Fasyol dokumuzdaki inaktif olan çok ince kasların radyo dalgalarıyla çalışmasını hedefleyen bir incelme programı 8-12-24 seanstan oluşur. Kişinin problemli bölgesi tespit edilerek uygulanır. Ped yardımıyla uygulanır.

 

SOĞUK LİPOLİZ


Bölgesel zayıflamada ki vakum yardımıyla yağların yüksek soğuklukla yağları ölü organizma haline getiren cihazdır.

LENF DRENAJ

 

SELÜLİT MASAJ G5


SELÜLİT masajı, dolaşımın hızlandırılması ve vücudun toksinlerden arındırılmasında oldukça etkili bir masaj türüdür. SELÜLİT masajının etkisiyle vücudunuzdaki fazla yağlar çözülürken gevşemiş dokular sıkılaşır ve vücudunuz forma girer.

 

OZON SAUNA


Aktif oksijen molekülü olan ozon gazı kullanılarak yapılan iyileştirici tedavilere’’ozon terapi’’ denilmektedir. Oldukça eski bir tedavi şekli olmakla beraber her geçen gün farklı yararlı etkilerinin bulunması onu yeniden güncel hale getirmektedir. Sıcak kabin içinde deri yolu ile vücuda oksijen verilme yöntemidir. Stres, selülit giderici, zayıflatıcı, toksin atıcı, sindirim, dolaşım düzenleyici, cildi sıkılaştırıcı ve güzelleştirici gibi özellikleri bulunan vücut bakım ünitesinin en önemli özelliği, performanslı kilo vermeye yardımcı olmasıdır. Ozan sauna ile ısı derinin 4 ile 6 santimetre altına nüfus ediyor. Ozonlu buhar sauna ile vücudunuz bir seansta 200 ila 450 arasında kalori harcar. Böylelikle yağlama ve yağ parçaları arasında birikmiş olan toksinlere rahatlıkla ulaşılıp, buharlı klasik saunaya göre 7 kat daha fazla fayda sağlar.Genellikle, sarkık vücutlar, karın, bacaklar, kalça, popo ve belde yerleşen yağ ve selülitleri eritmek için kullanılır. Sıcaklığın etkisi ile açılan deri gözeneklerinden emilerek vücudun kan, lenf ve yağ dokusuna geçer. Lenfatik sistemi toksinlerinden arındırır, cildi temizler, kasları gevşetir, kan dolaşımını hızlandırır.

*** Sadece Seferihisar Şubemizde Uygulanmaktadır.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz.