Kalıcı Makyaj Uygulamaları

 

BB GLOW (Kalıcı Fondöten)


Cildinizin üst keratinize tabakasına uygulanan nano ignelerle bitki özlerinden oluşan kök boya ile içeriğinde aminoasitlerin bulunduğu bir canlandırma işlemidir. Kişinin cildinde ki problem analiz edildikten sonra 1-3-5 seans şeklinde 1 hafta arayla uygulanır. Göz çevresi veya yüze ayrı ayrı gerçekleştirilebilecek bir uygulamadır.

 

PUDRALAMA TEKNİĞİ KAŞ TASARIMI

Kaç pudralama da amaç kişinin yüz şekline uygun dolgun ve gür kaşlara sahip olmasını sağlamaktadır.

 

MICROBLADING


Kaşlara daha dolgun bir görünüm kazandırma amacıyla uygulanan yöntemdir. Dövme tekniğine benzeyen microblading işleminde renk pigmentleri cilt rengine uyumlu olarak kaşlara şekil ve dolgunluk verir.

 

KALICI EYELINER


Bu uygulama göz kapağının üst bölgesine yapılan kalıcı makyaj işlemidir göz kapağının üzerine kuyruklu ya da kuyruksuz olarak yapılabilir ve her gün eyeliner çekmenize gerek kalmaz.

 

DİPLINER/ BABY DİPLINER


Bu uygulama göz kapağının hemen altına kirpik hattının bulunduğu bölgeye yapılan bir kalıcı makyaj işlemidir.

 

DUDAK RENKLENDİRME


Solgun ve cansız dudakların özel kalıcı makyaj boyası kullanılarak yeniden canlı ve bakımlı görünmesi sağlamak için yapılan bir kalıcı makyaj uygulamasıdır dudaklara doğal bir hacim ve renk kazandırır.

 

SAÇ SİMÜLASYONU


Saç simülasyonu, epidermal mikropigmentasyon uygulanarak cerrahi olmayan bir alopesi kellik giderme yöntemidir. Saç simülasyonu kesinlikle bir saç ekim yöntemi değildir.Tamamen az görünen bölgelerdeki deri pigmentasyon saç efekti ile değiştirme güçlendirme işlemidir. Yaklaşık 1-3 yıl kalıcılığı vardır işlemden sonra günlük yaşantıya kişi devam edebilir.

Detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Sosyal medya hesaplarımızı inceleyebilirsiniz.